Montaż i serwis

Serwis

Wyłaz dachowy to niezbędny element domu, dlatego powinniśmy o nim pamiętać zarówno w trakcie budowy, jak i podczas mieszkania w danym budynku. Zdarza się, że konieczna jest wymiana, bądź naprawa wyłazu dachowego i w takim przypadku warto zwrócić się o pomoc do specjalisty, który prawidłowo wykona usługę. Jak wiadomo, wyłazy dachowe to elementy, które dają możliwość bezproblemowego wyjścia na dach, dlatego nie powinna mieć miejsca sytuacja, w której okazuje się, że wyjście na dach jest niemożliwe z powodu uszkodzenia wyłazu. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z naprawą oraz wymianą wyłazów dachowych.

Prawidłowy montaż gwarancją sukcesu

Aby wszystkie elementy działały sprawnie, należy zacząć od prawidłowego montażu. Jednak jak wiadomo, z biegiem lat elementy wyłazu dachowego mogą ulec zniszczeniu, co skutkuje jego nieprawidłowym działaniem i konieczna będzie naprawa, bądź wymiana wyłazu dachowego. Wyłaz dachowy służy do bezproblemowego wyjścia na dach, dlatego konieczne jest jego zamontowanie. Co więcej, ma właściwości wentylacyjne, a także doświetlające poddasze.

Niedziałający wyłaz dachowy staje się bezużyteczny, a dodatkowo nie spełnia wymogów, które zostały określone podczas budowy domu. Naprawę lub ewentualną wymianę wyłazu dachowego należy zlecić fachowcom, którzy z pełnym profesjonalizmem wykonają usługę. Decydując się na współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, iż dysponujemy długoletnim doświadczeniem, dlatego powierzone nam zadanie zostanie wykonane tak szybko, jak jest to możliwe oraz z zachowaniem najwyższych standardów jakości. W swojej kadrze pracowniczej zatrudniamy fachowców, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, jak i wymaganą wiedzę w tym zakresie. Dlatego, naprawa wyłazu dachowego zostanie przeprowadzona w sposób kompleksowy oraz zgodny z obowiązującymi normami.

Wymiana wyłazu zgodnie z obowiązującymi przepisami

Naprawa wyłazu dachowego z reguły nie wymaga od Państwa uzyskania żadnych specjalnych pozwoleń, szczególnie jeśli wyłaz ma pozostać w pierwotnym miejscu oraz nie zostanie naruszona jego konstrukcja. Jeśli jednak zależy Państwu na wymianie wyłazu dachowego i umieszczeniu go w innym miejscu, tym samym ingerując w stan budynku, należy wtedy uzyskać stosowne pozwolenie na budowę, wydawane przez Urząd Gminy. W domach wielorodzinnych niezbędne będzie także uzyskanie zgody wspólnoty mieszkaniowej.

Kiedy zdecydować się na naprawę, a kiedy konieczna będzie wymiana wyłazu dachowego?

Wszystko zależy od wielkości usterki, ponieważ często okazuje się, że na naprawę wyłazu dachowego jest już za późno i jedyne co pozostaje w takiej sytuacji to jego wymiana. Dlatego, decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą mieć Państwo pewność, iż dokonamy dokładnej analizy sytuacji i na tej podstawie doradzimy, które rozwiązanie będzie korzystniejsze. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zatem szukamy metod, które pomogą szybko i skutecznie rozwiązać dany problem. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na szybkie podjęcie się pracy, jak również jej realizację. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz terminowość. W celu nawiązania kontaktu zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie, jak również drogą telefoniczną bądź mailową.